برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۲۱ فروردین ۱۴۰۰

آکادمی دیجی‌نکست اولین دوره از اولین بوت کمپ را برگزار می‌کند

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

اولین دوره از اولین بوت کمپ آکادمی دیجی‌نکست آغاز شد.

بوت کمپ آکادمی با محوریت هوش مصنوعی و برنامه نویسی شروع به فعالیت کرده است. در این بوت کمپ از صفر تا صد دانش برنامه‌نویسی توسط اساتید مجرب به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود. دوره‌هایی چون آشنایی با زبان برنامه‌نویسی پایتون، مبانی و مفاهیم علم داده، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی برای امنیت و…  از سرفصل‌های این بوت کمپ هستند. افرادی که در این دوره‌های بوت کمپ شرکت کنند می‌توانند بدون آزمون وارد کمپ بعدی دیجی نکست شوند.

شروع اولین دوره یعنی آموزش زبان برنامه‌نویسی پایتون از 22 فروردین آغاز می‌شود. این دوره شامل 7 جلسه دو ساعته است که روزهای یکشنبه و سه‌شنبه ساعت 17 تا 19 به صورت آنلاین و در پلتفرم ایوند برگزار می‌شود. در این دوره که توسط دکتر محمد بحرانی برگزار می‌شود مخاطبان به صورت عملی با مفاهیم اولیه‌ی برنامه‌نویسی با زبان پایتون آشنا می‌شوند و ضمن آشنایی با محیط‌های مختلف برنامه‌نویسی پایتون مانند Jupyter و… دستورالعمل‌های پایه برنامه‌نویسی (ورودی و خروجی، شرط، حلقه‌ها، دستورالعمل‌های کنترلی، تعریف توابع و …) در پایتون را یاد می‌گیرند. همچنین ساختار داده‌های مختلف در زبان پایتون را می‌آموزند و با اصول برنامه‌نویسی شیءگرا در پایتون آشنا می‌شوند. نحوه‌ی تدریس به صورت عملی و کارگاهی بوده و مدرس و مخاطبان هم‌زمان با تدریس، کدهای برنامه را نوشته و اجرا می‌کنند. همچنین در پایان هر دوره به شرکت‌کنندگان گواهینامه شرکت در دوره اعطا می‌شود.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.