برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

رویداد‌ها۲۶ اسفند ۱۳۹۹

نبرد هوش مصنوعی شریف 2021 با حمایت دیجی کالا برگزار می‌شود

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

رویداد نبرد هوش مصنوعی شریف، بزرگترین مسابقه هوش مصنوعی کشور است که دوره سیزدهم آن با حمایت دیجی‌کالا برگزار می‌شود.

این مسابقه که اکنون در آستانه‌ی برگزاری سیزدهمین دوره‌ی خود است در اسفند 99 و فروردین 1400 به صورت وبینار و مسابقه برگزار می‌شود و فرصتی برای به چالش کشیده شدن اطلاعات شرکت‌کنندگان از درس‌های برنامه‌نویسی پیشرفته، هوش مصنوعی، طراحی الگوریتم و ساختار داده است.

رویداد هوش مصنوعی شریف از سوی انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت دیجی‌کالا برگزار می‌شود و مخاطبان گسترده‌ای دارد؛ از دانش‌آموزان آشنا با کد نویسی تا دانشجویان ترم آخر کارشناسی. دیجی‌کالا هم به‌عنوان برندی فناورانه که بسیاری از فرایندهای خود را با هوش مصنوعی ساز و کار کرده است و تبدیل شدن انجام روال و رویه‌ها با هوش مصنوعی را به طور جدی در برنامه‌های آتی خود دارد، حمایت از برگزاری این رویداد را اتفاق مثبتی در مسیر استفاده از هوش مصنوعی به عنوان بسیاری از راه‌حل‌های خود می داند.

هدف از برگزاری این رویداد کاهش شکاف میان صنعت و دانشگاه و شناسایی نیروهای مستعد برای همکاری با دیجی‌کالا در آینده است. برندگان این رقابت افرادی هستند که می‌توانند قابلیت‌ها، توانایی‌ها و علایق خود را برای رشد فردی و توسعه حرفه‌ای در زمینه خرده فروشی آنلاین به کار بگیرند.

گفتنی است در حال حاضر تیم هوش مصنوعی و کلان داده دیجی‌کالا یکی از تکیه‌گاه‌های اصلی دپارتمان تکتولوژی دیجی‌کالاست که متشکل از خرده تیم‌های قوی با پیشتوانه قدرتمند علمی و تجربی در صنعت خرده‌فروشی آنلاین هستند.

زمان بندی نبرد هوش مصنوعی شریف 2021

  • 14 اسفند 99: شروع وبینارهای هوش مصنوعی
  • 25 اسفند 99: آغاز ثبت نام مرحله اول
  • 5 فروردین 1400: معرفی بازی و شروع کارگاه های آموزشی
  • 16 فروردین 1400: آخرین مهلت ارسال کد مرحله اول
  • 18 فروردین 1400: ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله اول برای مرحله دوم مسابقات
  • 19 و 20 فروردین 1400: معرفی بازی مرحله دوم و مینی گیم‌ها

جوایز این رویداد به ترتیب 12 میلیون تومان، 8 میلیون تومان و 6 میلیون تومان برای تیم‌های اول، دوم و سوم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مسابقه از لینک زیر وارد شوید:

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.