درباره

اتاق خبر دیجی‌کالا

تفاهم‌نامه همکاری صندوق بیمه اجتماعی با دیجی کالا

به نقل از صندوق بیمه اجتماعی؛ صندوق بیمه اجتماعی به منظور پایداری روستاها و توسعه کسب و کارهای بومی و محلی با دیجی کالا تفاهمنامه همکاری امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی در مراسم امضا تفاهم‌نامه با دیجی کالا که به منظور حمایت از کسب و کارهای روستایی صورت گرفت، با بیان اینکه اشتغال و مهاجرت دو مسئله اصلی در روستا است، گفت: امروزه برای ماندن در روستاها به خدمات و امکاناتی بیش از آب و برق و جاده نیاز داریم، کار در مناطق روستایی بسیار کم بوده و اغلب روستاییان از فقر و محرومیت رنج می‌برند، بنابراین باید حفظ روستاها در اولویت باشد.

وی ادامه داد: این مسئله به دور از برخورداری از امکانات رفاهی است، توجه داشته باشید که خالی شدن روستاها از سکنه و مهاجرت روستاییان به حاشیه شهرها هزینه‌های تمام شده را برای کشور افزایش خواهد داد، بنابراین باید تدابیری درنظر گرفته شود که هدف آن حفظ روستاها، پایداری آنها و توانمندسازی روستاییان باشد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به کمپین توسعه کسب و کارهای بومی و محلی صندوق بیمه اجتماعی با همکاری دیجی کالا، گفت: کارگزاران ما در این راه نسبت به مردم عادی یک گام جلوترند چراکه به ادبیات ارائه خدمت و فروش و درکل بازاریابی شناخت داشته و آینده‌نگر هستند.

شیرکانی در ادامه با ابراز امیدواری نسبت به رونق این خدمت گفت: به دلیل آنکه اغلب روستاییان ما محصولات تولیدی و قابل ارائه دارند اما بازار مناسبی برای فروش ندارند، بنابراین با همکاری با دیجیکالا امیدواریم تا علاوه بر عرضه محصولات آنها به حمایت و توانمندسازی آنها نیز دست یابیم. صندوق آمادگی کامل دارد تا با همکاری این شرکت به توسعه پایدار در روستاها کمک کند.

در ادامه این جلسه حمید محمدی بنیانگذار دیجی کالا هدف از این تفاهمنامه را رفع محدودیتهای جغرافیایی دانست و گفت: بسیار به این تفاهمنامه امیدواریم و به شرطی که به درستی اجرا شود نتایج بسیار خوبی را در پی خواهد داشت.

وی ادامه داد: دیجی کالا زمانی فقط کالا میفروخت اما امروز تبدیل به یک زیرساخت شده است. زیرساختی که سامانه لجستیکی آن گاهی با پست کشور برابری می‌کند. همچنین تولیدات محتوایی بسیار حرفه‌ای و قدرتمندی که می‌توانیم تولید کنیم.

 درپایان این جلسه علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی به همراه اخوان بهبهانی، منصوری معاونین خود از مرکز پردازش دیجیکالا بازدید کرد.

لازم به توضیح است که تفاهمنامه همکاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر با دیجی کالا به منظور توسعه کسب و کارهای بومی و محلی، توسعه همکاریهای مشترک، بهره‌مندی از ظرفیتهای موجود و افزایش تعاملات دوجانبه درجهت عرضه مستقیم محصولات و کالاهای تولید شده کشاورزان، روستاییان و عشایر به بازار مصرفی در سطح کشور است.

براین اساس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با هدف تامین بازار فروش پایدار برای مشاغل بومی و محلی به منظور توزیع عادلانه ثروت، محرومیت زادایی و شکوفایی اقتصادی و توانمندسازی روستاییان و عشایر را به همراه داشته باشد.

ناگفته نماند که این طرح با همکاریها و تلاشهای مدیریت صندوق بیمه اجتماعی در استان همدان به طور آزمایشی کلید خورد و بیش از ۳۰ درصد کارگزاران این استان با شرکت در این کمپین اکنون به عنوان رابط فروش محصولات روستاییان و عشایر نیز به روستاییان کمک می‌کنند.

این مطلب اولین بار در صندوق بیمه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتشر شده و در اتاق خبر دیجی‌کالا بازنشر می‌شود.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
پر بازدیدترین‌ها
ارسال سفارش های دیجی‌کالا
هزینه ارسال در دیجی‌کالا کاهش یافت؛ ارسال رایگان سفارش‌ها با دیجی‌پلاس
بازدید معاونان رییس‌جمهور از غرفه‌ی دیجی‌کالا در نمایشگاه صنایع‌دستی
بازخورد کاربران
قیمت مناسبتری سراغ دارید؟ نقش بازخورد کاربران دیجی‌کالا در بهبود عملکرد مارکت پلیس
سرریز فناورانه گزارش 1400 دیجی کالا
سر ریز فناورانه؛ اقتصاد دیجیتال و نقش آن در توزیع متعادل نیروی انسانی در سراسر کشور
بازدید سفیر ژاپن از طرح پروژه کسب و کارهای بومی محلی
همکاری‌های ایران و ژاپن در بحث حفاظت محیط زیست گسترده‌تر می‌شود
تازه‌ترین‌ها

هزینه ارسال در دیجی‌کالا کاهش یافت؛ ارسال رایگان سفارش‌ها با دیجی‌پلاس

14 آبان 1401

تولد دوباره مشاغل محلی

23 شهریور 1401

۳۰‌ شرکت محبوب‌ برای جویندگان کار

17 شهریور 1401

پشت نیمکت‌ها ستاره‌ها نشسته‌اند؛ کمپین مشترک دیجی‌کالا مهر با بنیاد کودک آغاز شد

15 شهریور 1401

دیجی‌کالا محبوب‌ترین برند کارفرمایی در دومین گزارش ایران تلنت

12 شهریور 1401

دنیای دیجی‌کالا

ارسال سفارش های دیجی‌کالا

هزینه ارسال در دیجی‌کالا کاهش یافت؛ ارسال رایگان سفارش‌ها با دیجی‌پلاس

اندیشه پویا شماره 81

تولد دوباره مشاغل محلی

موبایل در دست کاربر

۳۰‌ شرکت محبوب‌ برای جویندگان کار

دنیای دیجی‌کالا

ارسال سفارش های دیجی‌کالا

هزینه ارسال در دیجی‌کالا کاهش یافت؛ ارسال رایگان سفارش‌ها با دیجی‌پلاس

اندیشه پویا شماره 81

تولد دوباره مشاغل محلی

موبایل در دست کاربر

۳۰‌ شرکت محبوب‌ برای جویندگان کار

مراکز زیرساختی دیجی‌کالا در تهران

مراکز جمع‌آوری، پردازش و توزیع کالا