برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

آکادمی دیجی‌کالا برگزار می‌کند؛ دوره‌ی پیشرفته هوش مصنوعی در بازاریابی عملکردی

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

آکادمی دیجی‌کالا دوره‌ی آنلاین هوش مصنوعی در بازاریابی عملکردی (AI in Performance Marketing) را با همکاری دیجی‌نکست در زمستان 1399 برگزار می‌کند.

شرکت‌کنندگان این دوره علاوه بر آشنایی با بازاریابی عملکردی و فعالیت‌های مرتبط به آن، یاد می‌گیرند چگونه با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون، هوش مصنوعی را به‌کار بگیرند. این دوره با تدریس دکتر سامان صادق زاده از دوره‌های پیشرفته بازاریابی هوش مصنوعی (AI Marketing) انجام می‌شود.

امروزه بازاریابی دیجیتال به‌عنوان مهم‌ترین بخش بازاریابی در کسب‌و‌کار های بزرگ و کوچک شناخته می‌شود. آینده بازاریابی عملکردی به جمع‌آوری و یکپارچه‌سازی داده‌های بازاریابی، انتخاب سنجه‌های مناسب و چگونگی تحلیل آن‌ها بستگی دارد که هوش مصنوعی بهترین انتخاب برای این فعالیت است.

فراگیری نظریات هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، نقش مهمی در آینده افراد فعال در بازاریابی عملکردی دارد و پیاده‌سازی این تئوری‌ها با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون امکان‌پذیر می‌شود.

دوره آنلاین هوش مصنوعی در بازاریابی عملکردی در 6 جلسه 3 ساعته از تاریخ 9 دی آغاز می‌شود و تا 14 بهمن ادامه خواهد دارد. همچنین، شرکت‌کنندگان این دوره گواهی پایان دوره هم دریافت خواهند کرد.

زمان برگزاری: روزهای سه شنبه  ساعت 17:00 الی 20:00

برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید؛

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.