برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

هم‌افزایی بازاریابی آنلاین و آفلاین با بزرگترین کمپین محیطی تهران؛ جشنواره «بهترین‌ها در کنار هم»

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

دیجی‌کالا بزرگترین کمپین محیطی شهر تهران را در دی ماه 99 با همراهی برندهای بزرگ و کوچک برگزار می‌کند.

جشنواره «بهترین‌ها در کنار هم» با حضور کسب‌وکارهای نام آشنا در سطح شهر تهران و همچنین در پلتفرم دیجی‌کالا در حال برگزاری‌ست. دیجی‌کالا علاوه بر فراهم‌سازی بستر مارکت‌پلیس برای ورود فروشندگان مختلف به بازار بزرگتر آنلاین در سال‌های گذشته، در آخرین اقدام خود این کمپین محیطی را با نام جشننواره «بهترین‌ها در کنار هم» با هدف بیشتر دیده شدن برندها، تشویق دیگر کسب‌وکارهای فعال در حوزه خرده‌فروشی، هم‌‌افزایی بازاریابی در فضاهای آفلاین و آنلاین و افزایش ظرفیت بهره‌گیری از اقتصاد دیجیتال اجرا می‌کند.

بزرگترین کمپین محیطی تهران دیجی کالا درما کلین

این نوع همکاری میان پلتفرم‌های مارکت‌پلیس و برندهای فعال و بزرگمی‌تواند نوعی بازی بُرد-بُرد برای هر دو طرف باشد؛ هم دیجی‌کالا به‌عنوان یک پلتفرم مارکت‌پلیس و هم برندها به عنوان کسب‌وکارهای فعال، از قابلیت‌های یکدیگر برای فروش و آشنایی گستره وسیع‌تری از مخاطبان و در نهایت بهره‌گیری از ظرفیت‌های بازاریابی در هر دو فضای آنلاین و آفلاین برخوردار می‌شوند.

این کمپین تبلیغات محیطی فرصت مناسبی برای تمامی برندهاست؛ چرا که در آن بیش از 24 برند ایرانی و نماینده برند شرکت دارند و تبلیغ آن‌ها روی بیش از 160 بیلبورد، استرابورد، CLB و عرشه پل به صورت ثابت، فعال است. این یک رکورد برای دیجی‌کالا و تمام کسب‌و‌کارها در برگزاری کمپین محیطی هم‌زمان در سطح شهر است.

بزرگترین کمپین محیطی تهران- دیجی کالا- پرسیل

به گفته مدیر پروژه این کمپین، شهر تهران به مدت یک ماه از 2 تا 30 دی‌ماه، میزبان جشنواره «بهترین‌ها در کنار هم» است و کاربران می‌توانند با خرید از محصولات هریک از برندهای همراه دیجی‌کالا، شانس شرکت در قرعه‌کشی جوایز مربوط به آن برند را کسب کنند.

دیجی کالا امیدوار است که این جشنواره، موفقیت بزرگی برای بیشتر دیده شدن کسب‌وکارهای شرکت کننده باشد و در تلاش است تا میزبان برندهای بیشتر و بزرگتری در فضای شهری باشد.

از جمله برندهای شرکت کننده در این کمپین محیطی می‌توان به پرسیل، بن مانو، یونیلور، درماکلین و چشمه نور اشاره کرد.

بزرگترین کمپین محیطی تهران ساعت

برای آشنایی بیشتر با این جشنواره و برندهای شرکت‌کننده در آن، از لینک زیر وارد شوید:

[tile_gallery images=”827516,827518,827522,827524,827526,827530,827532,827534″]

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.