درباره

اتاق خبر دیجی‌کالا
هشتمین نمایشگاه کتاب دیجی‌کالا

خرید از قفسه‌های دوست داشتنی در هشتمین نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی‌کالا

هشتمین نمایشگاه کتاب آنلاین دیجی‌کالا با عنوان «قفسه‌های دوست‌داشتنی» از تاریخ 17 اردیبهشت تا 6 خردادماه برگزار می‌شود. در این نمایشگاه بیش از 100 هزار عنوان کتاب با تخفیف‌هایی تا 80 درصد به دوستداران کتاب عرضه می‌شود. دیجی‌کالا پیش از این 7 نمایشگاه کتاب آنلاین برگزار کرده که برگزاری هر دوره از این نمایشگاه‌ها تجارب گرانبهایی را به همراه داشته است. به همین دلیل، کاستی‌ها و اشکالات هر دوره از نمایشگاه نسبت به ادوار قبلی کاهش پیدا کرده است. حالا دیجی‌کالا در هشتمین نمایشگاه آنلاین کتاب بهتر و کامل‌تر از همیشه «کتاب» را به کاربران عرضه می‌کند.

دسته‌بندی‌های کتاب؛ قفسه‌های دوست داشتنی

هشتمین نمایشگاه کتاب آنلاین با ارائه کتاب‌هایی در 11 موضوع و 3 دسته فرعی (در مجموع 14 دسته) برگزار می‌شود. در این نمایشگاه بیش از 100 هزار عنوان کتاب در دسته بندی‌های اصلی کودک و نوجوان، زندگی نامه و دایره المعارف، علوم کاربردی، تکنولوژی و مهندسی، تاریخ و جغرافیا، فلسفه و روانشناسی، درسی، کمک درسی و آزمون، کتاب زبان، هنر و سرگرمی، دینی، علوم اجتماعی و شعر و ادبیات و دسته‌بندی‌های فرعی لوازم التحریر، مجلات و فیدیبو عرضه می‌شود.  

ناشران برگزیده؛ تجربه خرید حرفه‌ای کتاب

اگر دنبال کتاب‌هایی از ناشران برگزیده و خوب هستید هم می‌توانید آنها را از نمایشگاه کتاب آنلاین دیجی‌کالا تهیه کنید. ناشران خوب و معتبری مثل نشر مرکز، نشر چشمه، نشر نیلوفر، نشر نگاه، نشر نو، نشر چ، نشر میلکان، نشر روزبهان، نشر کوله‌پشتی و نشر پرتقال در هشتمین نمایشگاه کتاب آنلاین با دیجی‌کالا همکاری دارند.

در هشتمین نمایشگاه کتاب آنلاین دیجی‌کالا می‌توانید این کتاب‌ها را از برترین ناشران تهیه کنید:

هرچه باداباد از نشر چشمه، کتابخانه نیمه شب از انتشارات کوله پشتی، قدرت شروع ناقص از نشر میلکان، راه‌های ابریشم از نشر مرکز، آخرین روز یک محکوم از نشر ثالث و حسرت زندگی نازیسته از نشر بیدگل.

کتابفروشی‌های محلی؛ امکان فروش برای همه فروشندگان

پلتفرم دیجی‌کالا به همه فروشندگان امکان و تسهیلات عرضه و فروش محصولات را مانند بازار فیزیکی می‌دهد. در حوزه کتاب و فرهنگ نیز تمام فروشندگانی که در نمایشگاه کتاب آنلاین دیجی‌کالا و این بار در هشتمین دوره این نمایشگاه حضور دارند، همگی دارای جواز کسب از اتحادیه ناشران و کتابفروشان هستند. جواز کسب نیز تنها به کتابفروش‌ها داده می‌شود. این یعنی یعنی تعداد فروشندگانی که در دیجی‌کالا کتاب می‌فروشند با تعداد کتابفروش‌هایی که در دیجی‌کالا مشغول فعالیت هستند برابری می‌کند.

دیجی‌کالا با برگزاری نمایشگاه‌های دوره‌ای کتاب نه تنها به عنوان رقیبی برای کتابفروشی‌های محلی عمل نمی‌کند بلکه در کنار میزبانی از ناشران برتر و شناخته شده در مسیر توانمندسازی تمام کتابفروش‌های سراسر ایران گام بر می‌دارد. امکان ارسال کتاب به بیش از 1800 شهر قابلیت بسیار خوبی برای دسترسی همه دوستداران کتاب به کتاب‌های مورد علاقه‌شان و مصداق تحقق عدالت اجتماعی‌ست.

با نگاه به گزارش کتاب و دیجی‌کالا که در سال 1400 منتشر شد متوجه می‌شویم که چالش دسترسی فیزیکی به کتاب موضوعی جدی‌ست؛ به طور میانگین به ازای هر صد هزار نفر، ده کتاب فروشی در کشور مشغول به کار است که این نسبت در بعضی از استان‌ها تا سه کتاب‌فروشی به ازای هر صد هزار نفر نیز کاهش می‌یابد.

کتاب بخرید؛ لبخند هدیه کنید

اگر جزو کاربران همیشگی دیجی‌کالا باشید حتما «دیجی‌کالا مهر»، سرویس جدید دیجی‌کالا در زمینه مسئولیت اجتماعی را می‌شناسید. در هشتمین نمایشگاه کتاب آنلاین دیجی‌کالا طرحی به نام یک کتاب، هزار لبخند برپاست. در این طرح، موسسه مردم نهاد «مهر گیتی» به عنوان یکی از مؤسسه‌های فعال در زمینه تحصیل و سواد آموزی در دیجی‌کالا مهر، با کمک علاقمندان کتاب، کتاب‌های مورد نیاز افراد کم‌برخوردار در نقاط محروم را برای آنها تهیه و ارسال می‌کند. هشتمین نمایشگاه کتاب آنلاین دیجی کالا این فرصت را برای همه دوستداران کتاب فراهم می‌کند که در کنار تهیه کتاب‌های مدنظر خودشان، در این کار خیر هم مشارکت داشته باشند و کتاب‌هایی را که مدارس و کتابخانه‌های استان‌های محروم به آن‌ها نیاز دارند تهیه کنند.

در این طرح، پس از خرید کتاب‌های اعلام شده از سوی مؤسسه مهر گیتی در صفحه اختصاصی این سازمان مردم نهاد در دیجی‌کالا مهر یک کتاب دیگر با همان عنوان خریداری شده به صورت هدیه از سوی دیجی‌کالا تهیه و برای مؤسسه مهر گیتی ارسال می‌شود. با این اقدام، کاربران در تهیه دو کتاب مشارکت می‌کنند.

کتاب بخرید؛ منتظر جایزه باشید

این نمایشگاه علاوه بر همه امکانات خوب و ویژگی‌های مثبتی که دارد به دنبال ایجاد انگیزه برای خرید آنلاین کتاب و گسترش این فرهنگ نوظهور هم هست. کاربران دیجی‌کالا علاوه بر این که می‌توانند تا 80 درصد تخفیف در خریدهایشان داشته باشند امکان حضور در قرعه کشی 3 دستگاه iPad Pro 2021 را هم خواهند داشت.

نمایشگاه آنلاین؛ دسترسی آسان به کتاب

خیلی از علاقمندان به کتاب که تعداد زیادی از آنها جزو کاربران دیجی‌کالا هستند به دلایل مختلف نمی‌توانند به کتاب‌فروشی‌ها بروند و به صورت حضوری کتاب بخرند. مسائلی مثل دوری از مراکز خرید، مشغله کاری و نداشتن اوقات فراغت و در نهایت بحران شیوع کرونا باعث شده تعداد زیادی از دوستداران کتاب به دنبال راه‌های دیگری برای خرید کتاب باشند. تنها بیش از 8 هزار کتافروشی در کل کشور وجود دارد؛ که این تعداد نسبت به کل جمعیت ایران بسیار ناچیز و ناکافی‌ست. نمایشگاه کتاب آنلاین بهترین فرصت برای آن دسته از علاقه مندانی‌ست که با چالش دسترسی به کتاب در نقاط مختلف ایران روبرو هستند. دیجی‌کالا تجربه زیادی در این بازار کسب کرده که گزارش مشروح آن در دسترس است.

راهنمای خرید حرفه‌ای از دیجی‌کالا

فکر می‌کنید تهیه کتاب به صورت آنلاین سخت است؟ فکر می‌کنید نمی‌شود خرید کتاب با کیفیت چه از لحاظ کیفیت کاغذ و چه از لحاظ ادبیات و حتی ترجمه به صورت آنلاین ریسک است؟ البته که حق دارید اما دیجی‌کالا این کار را هم آسان کرده است. راهنمای خرید کتاب به کاربران علاقمند به تهیه کتاب کمک می‌کند تا کتاب مورد نظرشان را با بهترین کیفیت خریداری کنند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
پر بازدیدترین‌ها
ارسال سفارش های دیجی‌کالا
هزینه ارسال در دیجی‌کالا کاهش یافت؛ ارسال رایگان سفارش‌ها با دیجی‌پلاس
سرریز فناورانه گزارش 1400 دیجی کالا
سر ریز فناورانه؛ اقتصاد دیجیتال و نقش آن در توزیع متعادل نیروی انسانی در سراسر کشور
دیجی اکسپرس
دیجی اکسپرس، زیرساخت و شبکه هوشمند لجستیکی دیجی‌کالا چطور کار می‌کند؟
حمید و سعید محمدی- سروش عابدین رویداد دی تاک
گزارش سالانه دیجی‌کالا: رشد ۲۵ درصدی خرده‌فروشی آنلاین در سال 1400
بازدید سفیر ژاپن از طرح پروژه کسب و کارهای بومی محلی
همکاری‌های ایران و ژاپن در بحث حفاظت محیط زیست گسترده‌تر می‌شود
تازه‌ترین‌ها

هزینه ارسال در دیجی‌کالا کاهش یافت؛ ارسال رایگان سفارش‌ها با دیجی‌پلاس

14 آبان 1401

تولد دوباره مشاغل محلی

23 شهریور 1401

۳۰‌ شرکت محبوب‌ برای جویندگان کار

17 شهریور 1401

پشت نیمکت‌ها ستاره‌ها نشسته‌اند؛ کمپین مشترک دیجی‌کالا مهر با بنیاد کودک آغاز شد

15 شهریور 1401

دیجی‌کالا محبوب‌ترین برند کارفرمایی در دومین گزارش ایران تلنت

12 شهریور 1401

دنیای دیجی‌کالا

ارسال سفارش های دیجی‌کالا

هزینه ارسال در دیجی‌کالا کاهش یافت؛ ارسال رایگان سفارش‌ها با دیجی‌پلاس

اندیشه پویا شماره 81

تولد دوباره مشاغل محلی

موبایل در دست کاربر

۳۰‌ شرکت محبوب‌ برای جویندگان کار

دنیای دیجی‌کالا

ارسال سفارش های دیجی‌کالا

هزینه ارسال در دیجی‌کالا کاهش یافت؛ ارسال رایگان سفارش‌ها با دیجی‌پلاس

اندیشه پویا شماره 81

تولد دوباره مشاغل محلی

موبایل در دست کاربر

۳۰‌ شرکت محبوب‌ برای جویندگان کار

مراکز زیرساختی دیجی‌کالا در تهران

مراکز جمع‌آوری، پردازش و توزیع کالا