برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

مسؤولیت‌های اجتماعی۱۰ شهریور ۱۳۹۹

قدردانی کوچک دیجی‌کالا از فداکاری بزرگ کادر درمان

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

سال ۹۹ با بحرانی آغاز شد که سلامت مردم جهان را تهدید می‌کند و بیش از هر چیز افراد درگیر بخش سلامت و درمان تحت تأثیر این موضوع بحرانی و سخت قرار گرفتند. در سالی که تقریبا نیمی از آن را پشت سر گذاشته‌ایم، کادر درمان کشورمان شبانه روز در تلاش برای بهبود وضعیت سلامت جامعه بودند. آن‌ها در روزهای تعطیلات نوروز ۹۹، در شب و روزهای ماه رمضان و در تابستان گرم امسال فداکارانه در تلاش بودند تا به افرادی که درگیر همه‌گیری کوید ۱۹ شده‌اند، یاری برسانند. اما شاید یکی از روزها و شب‌های سخت آن‌ها شب و روز عاشورای امسال بود که با حزنی مضاعف به مأموریت خطیر خود ادامه دادند.

دیجی‌کالا به یاد شهدای سلامت که در ماه‌های گذشته برای مبارزه با همه‌گیری جهانی از جان خود گذشتند و برای قدردانی از بخشی از عزیزان کادر درمان در بیمارستان‌های سانتر کرونا در شهرهای مختلف ایران بسته‌هایی به رسم سپاس و قدردانی اهدا کرد. این بسته‌ها با هماهنگی و همکاری سازمان نظام پزشکی کشور به بیمارستان‌های کامکار قم، امام رضا مشهد، امین اصفهان، آیت‌الله روحانی بابل و رازی رشت در شب تاسوعای امسال، ارسال شد تا قدردانی کوچکی از فداکاری بزرگ کادر درمان کشور باشد.

برای سلامتی کادر درمان قهرمان کشور؛ پرستاران، پزشکان، بهیاران، نیروهای خدماتی و سایر عزیزانی که این روزها در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور فداکارانه در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاده‌اند، دعا می‌کنیم. تمام مردم ایران سپاس‌گزار این عزیزان هستند و این بسته‌ها قدردانی کوچک و ناچیز دیجی‌کالا در مقابل این فداکاری بزرگ است.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.