برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۱۹ تیر ۱۴۰۰

علاقه‌مندان به کار در گروه دیجی‌کالا از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام کنند

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

دیجی‌کالا و آزمون استخدام بخش خصوصی، زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جریان تفاهم نامه‌ای، همکاری خود را برای تسهیل فرایند جذب و استخدام متقاضیان مستعد و دارای مهارت برای اشتغال در دیجی‌کالا آغاز کردند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدام بخش خصوصی کشور، با توجه به همکاری دو جانبه گروه دیجی‌کالا و آزمون استخدام بخش خصوصی در سال جاری، افراد جویای کار، متقاضیان فرصت‌های شغلی بهتر، دانشجویان، افراد مستعد و دارای مهارت متقاضی استخدام در گروه دیجی‌کالا می‌توانند از تاریخ 1400/04/19 نسبت به ثبت نام در پنجمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام کنند.

گفتنی‌ است تاکنون بیش از 4300 شرکت دانش بنیان، صنعتی و تجاری به آزمون استخدام بخش خصوصی پیوسته‌اند. بر اساس این همکاری، داوطلبان می‌توانند در بیش از 220 عنوان شغلی رقابت کنند و بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در آزمون شرکت کنند و از فرصت استخدام در این شرکت بهره‌مند شوند.

پنجمین دوره این آزمون به صورت سراسری در 31 استان کشور برگزار و ثبت‌نام آن به صورت اینترنتی و از طریق سایت www.inre.ir انجام می‌شود.

استفاده از مفهوم سرمایه انسانی در دیجی‌کالا نشان دهنده اهمیت تک‌تک افراد به‌عنوان منابع انسانی در جهت رشد و توسعه کشور است. دیجی‌کالا امیدوار است با شرکت در این طرح و همکاری با آزمون استخدام بخش خصوصی در بهبود وضعیت اشتغال و کمک به یافتن شغل مناسب برای علاقه مندان و متقاضیان کار در گروه دیجی‌کالا به‌عنوان یک سازمان محبوب، به روز و پر از ظرفیت یادگیری سهیم باشد.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.