برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۹ مرداد ۱۳۹۹

دیجی‌پلاس؛ کلید دسترسی به امکانات ویژه

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

روزانه مشتریان زیادی مثل شما در دیجی‌کالا، کالای مورد نیازشان را جست‌وجو می‌کنند و به جمع دیجی‌کالایی‌ها می‌پیوندند. در میان این جمع، افرادی هستند که تمایل به استفاده از خدمات ویژه دیجی‌کالا دارند و دیجی‌پلاس برای آن‌ها طراحی شده است.

هرمشتری، برای تجربه امکانات متفاوت دیجی‌کالا می‌تواند سرویس اشتراک ماهیانه دیجی‌پلاس را خریداری کند و تجربه‌ای سریع‌تر، ساده‌تر و به‌صرفه‌تر از پیش داشته باشد. بله دیجی‌پلاس پیشنهادی ویژه برای شماست!

برای پیدا کردن تصویری واضح‌تر از دیجی‌پلاس، آن را مانند کلیدی مخصوص تصور کنید که درهای جدیدی در دیجی‌کالا به روی شما باز می‌کند تا از مزایای آن لذت ببرید:

– چهار ارسال رایگان به ازای هر ماه اشتراک، بدون در نظر گرفتن مبلغ خرید

– دریافت هدیه نقدی در کیف پول دیجی‌کالا روی بیش از ۵۰ هزار کالا

– بازه ارسال اختصاصی برای مشترکان دیجی‌پلاس

– خط تماس ویژه‌ به منظور سرعت بیشتر در پاسخگویی

– دسترسی خرید اختصاصی به پنج پیشنهاد شگفت‌انگیز در هر روز

– امکان بازگرداندن کالاها تا ۳۰ روز

– امکان استفاده از سرویس «ارسال فوری دیجی‌پلاس»

همه این امکانات می‌تواند از خرید بعدی برای شما اتفاق بیافتد، اگر امروز تصمیم بگیرید دیجی‌پلاسی شوید! این یک پیشنهاد ویژه برای همه شماست.

برای عضویت در دیجی‌پلاس کافی است وارد لینک زیر شوید و اشتراک سرویس یک ماهه با ۲۰ درصد تخفیف یا سرویس دو ماهه با ۵۰ درصد تخفیف را خریداری کنید.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.