برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

رویداد‌ها۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تندیس کسب و کار برتر به دیجی‌کالا رسید

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

دومین کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب و کار با حضور خبرگان این حوزه برگزار شد

امسال، سالی که «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین» نام‌گذاری شده، دومین کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب و کار برگزار شد. در این کنفرانس کارآفرینان و کسب‌وکارهای برتر کشور در روز 22 شهریور ماه امسال در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران گرد هم آمدند و درباره موضوعات مختلف در حوزه کسب‌وکار سخنانی ارائه کردند.

در این رویداد کارآفرینی یحیی علوی، سعید شهباز مرادی، حسین راغفر، مهدی صفایی، علی‌محمد بیدارمغز، مهدی باغبان و مهدی سماواتی به عنوان سخنران حضور داشتند و درباره موانع بهبود فضای کسب‌وکار صحبت کردند و راهکارهایی برای بحران‌های موجود ارائه دادند. همچنین بهروز فروتن پدر کارآفرینی ایران هم در همایش حضور داشت.

در پایان این همایش  از برترین کسب و کارهای فعال در کشور نیز تقدیر به عمل آمد که تندیس کسب و کار به محسن مکرمی، مدیر منابع انسانی دیجی‌کالا رسید. دیجی‌کالا کسب‌وکار بزرگی است که از برترین تکنولوژی‌های روز بهره‌مند است و توانسته برای بیش از 8 هزار و 700 نفر به شکل مستقیم اشتغال‌زایی کندو در بهبود وضعیت ایران در توسعه اقتصاد دیجیتال نقش مهمی ایجاد کند.  

گفتنی است وجود مشکلات مدیریتی، سیاسی، اقتصادی در کشورمان ایران ضرورت توجه به مفهوم پیشرفت را بیشتر از پیش مورد توجه مسئولین قرارداده است. پیشرفت و توسعه جوامع بدون توجه به سازمان‌ها امکان پذیر نیست. در حال حاضر سازمان‌ها و کسب‌وکارها بیش از هر چیزی نیازمند بهبود و بازسازی هستند تا بتوانند خود را با شرایط کنونی همسو سازند.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.