برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۲۹ آذر ۱۳۹۹

فیدیبو حامی پویش «کتاب و رکاب»

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران پویش «کتاب و رکاب» را از 24 آبان 99، هم‌زمان با هفته کتاب و کتابخوانی، شروع کرده است. پویشی که با همکاری فیدیبو برگزار می‌شود و تلاش می‌کند تا سلامت جامعه و میزان مطالعه شهروندان را ارتقاء دهد.

برای حضور در پویش «کتاب و رکاب» کافی است با نصب اپلیکیشن «دوچرخه» آماده رکاب زدن شوید و با پیمایش مسافت‌های مشخصی با دوچرخه برنده جوایزی شوید.
اپلیکیشن دوچرخه امکانات متعددی مانند مسیریابی، ارسال تصاویر در شبکه‌های اجتماعی، مشاهده فروشگاه‌های دوچرخه، به اشتراک‌گذاری مسیرها،‌ تعمیرگاه‌ها و ایستگاه‌های دوچرخه اشتراکی را برای کاربران فراهم کرده است.

هدف فیدیبو و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از اجرای این پویش تشویق شهروندان دوچرخه‌سوار تهرانی برای رکاب زدن و مطالعه بیشتر است. همچنین این پویش می‌تواند با ایجاد علاقه‌مندی و ترویج دوچرخه‌سواری در میان سایر شهروندان به ارتقا سلامت و آگاهی جامعه کمک کند.

هر شهروند به‌ازای حداقل 10 کیلومتر پیمایش روزانه، یک کد تخفیف 30 درصدی از فیدیبود دریافت می‌کند و می‌تواند با مراجه به وب‌سایت فیدیبو  به بیش از 50 هزار کتاب کتاب صوتی و الکترونیک دسترسی داشته باشد.

پویش «کتاب و رکاب» با شعار «شهروند سالم، شهروند دانا» تا پایان دی 99 برگزار می‌شود و هر هفته به 5 کاربری که بیشترین میزان پیمایش را داشته‌اند، بن‌کارت اعتباری خرید کتاب فیدیبو (به ارزش 500.000 ریال) اهدا می‌شود. همچنین در پایان برگزاری پویش از نفرات برگزیده با اهدای جوایز ویژه تقدیر خواهد شد.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.