برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشن رمضان بازارچه خیریه کمیته امداد خمینی با همراهی دیجی‌کالا برگزار شد

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

هر ساله با شروع ماه مبارک رمضان کمیته امداد امام خمینی در راستای حمایت از تولیدکنندگان تحت پوشش خود اقدام به برگزاری بازارچه‌های خیریه حضوری در سراسر کشور می‌کند اما امسال با توجه به شرایط بیماری کرونا امکان برگزاری این رویداد به صورت حضوری وجود نداشت.

پویش جشن رمضان با هدف حمایت از تولیدکنندگانی که از مددجویان کمیته امداد امام خمینی هستند در تاریخ 7 تا 14 اردیبهشت در دیجی‌کالا برگزار شد. در این طرح، کالاهای مددجویان کمیته امداد امام خمینی در بازارچه خیریه دیجی‌کالا به صورت آنلاین به فروش گذاشته شد.

در این طرح، دیجی‌کالا کوشید تا از طریق اختصاص ظرفیت ویژه به تولیدکنندگان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی بیشترین حمایت را برای بالا بردن فروش این دسته از تولیدکنندگان داشته باشد.

در بازه‌ی یک هفته‌ای این کمپین، اطلاع‌رسانی در خصوص امکان فروش از طریق دیجی‌کالا به صورت بنر در صفحه اصلی وب‌سایت دیجی‌کالا انجام شد. همچنین تیم توسعه کسب‌وکار و واحد مسؤولیت اجتماعی دیجی‌کالا هم کوشیدند تا این دسته از مددجویان کمیته امداد امام خمینی را با مبانی فروش آنلاین آشنا کرده و به آن‌ها کمک کنند تا با تولید محتوای حرفه‌ای‌تر از کالاهایشان، بتوانند از ظرفیت دیجی‌کالا برای درج، انتشار و فروش کالاهای خود استفاده کنند.

این طرح با موفقیت توانست آمارهای فروش این تولیدکنندگان را تغییر دهد. به طوری که از 407 نفر شرکت کننده در این پوشش، 346 میلیون تومان، فروش کل تمام این افراد بود و به طور میانگین هر فروشنده توانست 850 هزار تومان کالاهای خود را از طریق دیجی‌کالا به فروش برساند. تعداد کل کالاهای خریداری شده در این طرح 14 هزار و 575 قلم کالا بود. لازم به ذکر است فروشندگان از ۱۴ استان، در این طرح مشارکت کرده بودند.

کمپین جشن رمضان که با همکاری دیجی‌کالا و کمیته امداد امام خمینی برگزار شد، قدمی کوچک با نتایج خوب بود که در راستای تحقق مسؤولیت‌های اجتماعی شرکتی دیجی‌کالا انجام شد. دیجی‌کالا امیدوار است که بتواند با افزایش کمیت و کیفیت این گونه از طرح‌ها، فعالیت‌های پایدارتری در زمینه اقدامات خیرخواهانه انجام دهد.

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.