برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۱۰ اسفند ۱۳۹۹

سور آخر سال دیجی‌کالا در جشنواره بزرگ اسفند

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

دیجی‌کالا در روزهای آخر سال 99 برنامه ویژه‌ای برای کاربران خود در نظر گرفته است؛ این بزرگترین حراج سال است.

بزرگترین حراج سال دیجی‌کالا از اولین دقایق بامداد 12 اسفند 1399 شروع می‌شود و تا پایان 15 اسفند به مدت 4 روز ادامه دارد. برای اینکه در جریان پیشنهادها و تخفیف‌های این جشنواره ویژه باشید ادامه مطلب را بخوانید:

بیش از 100 هزار کالا تا 80% تخفیف با علامت مخصوص

در جشنواره آخر سال دیجی‌کالا تلاش شده است تا کالاهای با کیفیت عرضه شود. بنابراین تعداد و تنوع کالایی از جشنواره های گذشته یعنی 9/9/99 و یلدا کمتر اما در عوض، با کیفیت ترین کالاها در جشنواره شرکت داده شده اند.

به این ترتیب، در گروه‌های کالایی مختلف، تخفیف‌های قابل توجهی در نظر گرفته شده است؛

  • کالاهای سوپرمارکتی، فرهنگ و هنر، لوازم خودرو و ابزار، دیجیتال و الکترونیک، خانه و آشپزخانه، آرایشی و بهداشتی تا 50 درصد تخفیف
  • ورزش و سفر، ملزومات کودک و نوزاد تا 60 درصد تخفیف
  • مد و پوشاک تا 70 درصد تخفیف

همچنین در جشنواره بزرگ پایان سال دیجی‌کالا هر روز بیش از 100 کالای شگفت انگیز در نظر گرفته شده است. جزئیات این شرایط از 12 اسفند و هم‌زمان با شروع جشنواره فعال می‌شود.

دکمه‌ی شانس برای خرید اولی‌ها

کاربران جدید دیجی‌کالا در این جشنواره بزرگ فرصت دارند که از پیشنهاد ویژه دیجی‌کالا در خرید اول خود استفاده کنند. از 12 تا 15 اسفند، هر شب رأس ساعت 00:00 برای 100 نفر اولی که روی دکمه مخصوص طراحی شده برای این جشنواره کلیک کنند و تجربه اولین خریدشان از دیجی‌کالا باشد می‌توانند سفارش های بالای 100 هزار تومان را با 50 هزار تومان تخفیف خریداری کنند.

همچنین یک پیشنهاد ویژه دیگر برای کاربران جدید دیجی‌کالا این است که 1000 نفر اولی که موفق شوند دکمه شانس را فشار دهند می‌توانند یک ماه اشتراک رایگان دیجی پلاس داشته باشند.

کدهای تخفیف سور آخر سال

دیجی‌کالا در این جشنواره مانند دیگر جشنواره‌های سال، برای همراهان همیشگی و مشتریان وفادار خود هم پیشنهادهای ویژه‌ای در نظر گرفته است. روی بسیاری از کالاهای شرکت داده شده در این جشنواره تخفیف‌هایی اعمال شده است که از تاریخ 12 اسفند فعال می‌شود.

سور آخر سال دیجی پلاس

علاوه بر اشتراک رایگان یک ماهه دیجی پلاس به‌عنوان جایزه برای 1000 نفر اولی که دکمه مخصوص دیجی پلاس را کلیک کنند، مزایای دیگری هم برای کاربران دیجی پلاس در این جشنواره در نظر گرفته شده است. اشتراک 3 ماهه با تخفیف ویژه یعنی خرید اشتراک 3 ماهه دیجی پلاس با تخفیف 73 درصد، پیشنهاد ویژه دیجی پلاس در کنار هدایای نقدی، ارسال فوری و رایگان، مشاهده زودتر شگفت انگیزها و طرفیت اختصاصی برای پیشتیبانی از مزایا و خدمات دیجی‌پلاس در سور آخر سال دیجی‎‌کالا هستند.

پیشنهادهای ویژه گروه دیجی‌کالا در سور آخر سال

علاوه بر فروشگاه دیجی‎‌کالا دیگر اعضای خانواده دیجی کالا هم برای شما برنامه ویژه‌ای ترتیب داده‌اند؛

  • دیجی کلاب

در زمستان داغ دیجی کلاب، این فرصت فراهم است که تا 23 اسفند، امتیازهای خود را برای برنده شدن PS5 و سایر هدایا به شانس های بیشتر در قرعه کشی زمستان دیجی کلاب تبدیل کنید.

  • دیجی پی

بازوی پرداخت هوشمند دیجی‌کالا هم در بزرگترین حراج سال، هر شب یک میلیون تومان قرعه کشی دارد و به ازای هر تراکنش، یک شانس برای برنده شدن در قرعه کشی یک تومانی خواهید داشت.

  • فیدیبو

در جشنواره آخر سال دیجی‌کالا می‌توانید روی همه کتاب‌ها تا سقف 20 هزار تومان و با وارد کردن کد winter40، 40 درصد تخفیف بگیرید.

  • دیجی استایل

اگر از طرفداران مد و پوشاک هستید، حراج بزرگ پایان فصل دیجی استایل را از دست ندهید؛ برای سفارش بالای 300 هزار تومان، می‌توانید تا 70 درصد تخفیف به علاوه 70 هزار تومان تخفیف داشته باشید.

  • کمدا

در جشنواره آخر سال دیجی‌کالا می‌توانید به کمدا سر بزنید و با تخفیف 70 درصدی خرید کنید.

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.