برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۱۴ آبان ۱۴۰۱

آخرین تغییر هزینه ارسال در دیجی‌کالا؛ ارسال رایگان سفارش‌ها با دیجی‌پلاس

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

این خبر در تاریخ ۱ مرداد ۱۴۰۲ به روز رسانی شده است.

در آخرین تغییرات هزینه ارسال سفارش‌ها از دیجی‌کالا، تمامی سبدهای خرید با هر مبلغ سفارش با هزینه یکسانی برای مشتریان ارسال می‌شود و کاربران دیجی‌پلاس همچنان از ارسال رایگان بهره‌مند هستند. در این مطلب توضیح داده‌ایم که هزینه ارسال سفارش‌ها در دیجی‌کالا در شرایط و حالت‌های مختلف با چه تغییراتی روبه‌رو بوده است.

پیش از این کاربرانی که اشتراک دیجی‌پلاس نداشتند برای این‌که بتوانند سفارش‌های خود را به صورت رایگان دریافت کنند باید سبد خرید خود را تا مبلغ مشخصی پر می‌کردند. هم‌اکنون با یکپارچه‌سازی هزینه ارسال برای همه سبدهای خرید، تلاش شده هزینه ارسال برای سبدهای کوچک‌تر با کاهش همراه باشد.

هزینه ارسال سفارش از دیجی‌کالا در شرایط مختلف چه تغییری می‌کند؟

هزینه ارسال سفارش‌ها از طریق پست: در مورد سفارش‌هایی که به شیوه مرسولات پستی به دست مشتریان می‌رسد هزینه ارسال  49 هزار تومان است.

هزینه ارسال سفارش‌ها برای کاربران دیجی‌پلاس: با این تغییر کاربرانی که عضو دیجی‌پلاس هستند، همچنان می‌توانند مانند گذشته از قابلیت تا 4 بار ارسال رایگان در ماه استفاده کند.

هزینه ارسال سفارش‌ها به صورت مستقیم از فروشنده: قابلیت ارسال مستقیم توسط فروشنده مانند گذشته با تعیین هزینه ارسال از سوی فروشنده پیش می‌رود.

هزینه ارسال سفارش‌ها به صورت تحویل حضوری: قابلیت استفاده از شعب تحویل حضوری مانند گذشته با هزینه ۱۹،۹۰۰ تومان به کار خود ادامه می‌دهد.

هزینه ارسال کالاهای بزرگ و سنگین: ارسال کالاهایی که در دسته سفارش‌های بزرگ و سنگین قرار می‌گیرند تحت تأثیر این تغییر نیست و هزینه ارسال آن‌ها مانند قبل متناسب با نوع کالا، زمان و مقصد دریافتی مورد نظر محاسبه می‌شود.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.