برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

بازدید مدیران شرکت سامسونگ از مرکز پردازش دانش دیجی‌کالا

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

دیجی‌کالا روز سه‌شنبه، 23دی‌ماه 1399 میزبان گروهی از مدیران سامسونگ در مرکز پردازش دانش بود. در این بازدید، گزارشی از فروش دیجی‌کالا در رسته‌ی موبایل و وضعیت فروش برند سامسونگ در این پلتفرم ارائه شد.

در ادامه مدیران این شرکت به همراه هیأت مدیره، معاونت ارشد بازاریابی و معاونت ارشد بازرگانی و مدیر رسته‌ی موبایل دیجی‌کالا از انبارهای ورود و خروج کالا، بسته‌بندی و ارسال کالا از جمله سیستم انبارداری، قرارگیری و جستجوی اقلام در قفسه‌ها و کارخانه‌ی محتوا در مرکز پردازش دانش بازدید کردند و با نحوه عملکرد فعالیت هر یک از واحدها آشنا شدند. در جریان بازدید هم درباره‌ی جزئیات فرآیندهای انبارش و پردازش کالا گفت‌وگوهایی انجام شد.

در پایان جلسه مدیران حاضر هر دو گروه با یکدیگر به بررسی راهکارهایی برای بهبود همکاری و فروش از طریق پلتفرم دیجی‌کالا پرداختند که به منظور بالا بردن کیفیت همکاری، قرار بر ادامه‌ی تعاملات در جلسات آینده شد.

دیجی‌کالا امیدوار است این بازدید علاوه بر فرصتی برای آشنایی بیشتر با مدل کسب‌و‌کار مارکت‌پلیس، منجر به تعاملات و همکاری سازنده هر دو شرکت در آینده باشد.

در روزهای شیوع ویروس کرونا دیجی‌کالا در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی میزبان تعداد محدودتری از بازدیدکنندگان در مقایسه با گذشته است که امید است در آینده فرایند بازدیدها به روال گذشته باز گردد.

[tile_gallery images=”816766,816768,816770,816772,816774,816776″]

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.