برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

زمان‌بندی پذیرش
مزایای شرکت در دوره
سوالات متداول
To Code BannerTo Code Banner

دسترسی به آموزش تکنولوژی برای همه

تکنولوژی تعیین‌کننده آینده‌ی زندگی ماست. همه افراد با هر سطح توانایی و استعداد حق دارند از آموزش تکنولوژی بهره‌مند شوند. به همین دلیل دیجی‌کالا و کاریار با همکاری همدیگر دوره آموزشی برنامه نویسی را در مناطق دور از مرکز برگزار می‌کنند تا افراد مستعد و توانمند بتوانند پس از پایان دوره وارد بازار کار شوند.

To Code Call To Action Image

اگر ایرانی
ساکن قطر
هستی


مهلت ثبت نام

۲۰ خرداد

همین حالا ثبت نام کنarrow

مزایای شرکت در دوره

computer
سیستم کامپیوتر امانی برای افراد مستعد
tech team
فرصت ارتباط مستقیم با تیم تکنولوژی دیجی‌کالا
fund
امکان بورسیه شدن برای کل دوره
همین حالا ثبت نام کنarrow

سوالات متداول

شرایط ثبت نام در دوره چیست؟

آمادگی شروع به کار بعد از اتمام دوره آموزشی، دسترسی به کامپیوتر و اینترنت و امکان اختصاص 30 ساعت در هفته از شرایط شرکت در این دوره هستند. فارغ التحصیل بودن از رشته‌های مهندسی یا مرتبط با کامپیوتر امتیاز ویژه‌ محسوب می‌شوند.

آیا پس از پایان دوره امکان استخدام در شرکت‌ها برایم فراهم است؟

طی دوره با ارائه آموزش‌هایی کاربردی، مهارت‌آموزان را توانمند می‌کنیم و برای آن‌ها ارتباطات لازم برای پیدا کردن شغل را فراهم می‌کنیم. همچنین به شما در آماده کردن رزومه و حضور در مصاحبه شغلی کمک خواهیم کرد، اما در نهایت این خود شما هستید که باید مراحل مصاحبه را با موفقیت طی کنید.

به چه ابزارهایی برای شرکت در این دوره نیاز دارم؟

شما برای شرکت در دوره باید در جلسات آنلاین شرکت کنید و تمرین‌های کلاسی را انجام دهید، بنابراین به لپ‌تاپ یا کامپیوتر مجهز به دوربین نیاز دارید.

در صورت نداشتن کامپیوتر، آیا امکان امانت گرفتن کامپیوتر فراهم است؟

در صورت نداشتن سیستم کامپیوتری این امکان برای شما فراهم شده است تا از سیستم‌های مراکز دانشگاهی و نوآوری طرف قرارداد با ما استفاده کنید؛ اگرچه تضمینی در زمینه تامین کامپیوتر به مهارت‌آموزان نداریم، اما در صورت امکان یک لپ‌تاپ به صورت امانی تا پایان دوره آموزشی در اختیار مهارت‌آموزانی که در آزمون‌ نمره‌ بالایی کسب کنند قرار خواهیم داد.

آیا شرایط سنی خاصی برای شرکت در دوره هست؟

اولویت شرکت در این دوره با رده سنی 18 تا 26 سال است.

همین حالا ثبت نام کنarrow

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.