برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

رویداد‌ها۲۲ تیر ۱۴۰۱

بازدید نماینده برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) از مرکز پردازش سفارش‌های دیجی‌کالا

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

کلودیو پروویداس، نماینده مقیم برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) 20 تیر ماه از مرکز پردازش سفارش‌های دانش دیجی‌کالا بازدید و از افزایش همکاری‌های سبز با دیجی‌کالا ابزار امیدواری کرد.

دیجی‌کالا و برنامه توسعه ملل متحد در پایان سال 1400 طرحی را با عنوان سبز و دیجیتال با هدف  حمایت از کسب‌وکارهای بومی محلی حاشیه دریاچه ارومیه برگزار کرده بودند.  تور بازدید کلودیو پروویداس از مرکز پردازش سفارش‌های دانش در ادامه بازدید سفیر ژاپن از دستاوردهای طرح سبز و دیجیتال در ارومیه بود که در 7 خرداد 1401 صورت گرفت.

سفیر ژاپن در بخشی از مأموریت دو روزه پروژه برنامه یکپارچه مدیریت پایدار منابع آب در حوزه آبریز دریاچه ارومیه به آذربایجان غربی سفر کرده بود و ضمن بازدید از مرکز توزیع دیجی کالا و نحوه توزیع و فروش اقلام پروژه در بستر آن از مینی هاب دیجیتال روستای زینالو در ارومیه دیدار کرده بود.

کلودیو پروویداس نماینده مقیم برنامه توسعه سازمان ملل متحد که در آن دیدار  با سفیر ژاپن همراهی می‌کرد چند روز پس از بازدید از دستاوردهای دیجی‌کالا برای حمایت از توسعه اقتصادی منطقه ارومیه به تهران آمد و از مرکز پردازش سفارش‌های دیجی‌کالا نیز بازدید کرد.

در این بازدید نحوه عملکرد سالن‌های inbound، سالن outbound و کارخانه محتوا به مهمانان توضیح داده می‌شود. این نماینده مقیم برنامه توسعه سازمان ملل متحد در حساب شخصی خود نسبت به تلاش‌های رضایتبخش دیجی‌کالا در زمینه مسئولیت اجتماعی و به کار گیری هوش مصنوعی ابزار امیدواری کرد و از همکاری در زمینه دیجیتالیزه شدن، راهکارهای سبز، حمایت از مشاغل و جوامع محلی خبر داد.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.