درباره

دیجی‌کالا بیزینس

عنوان

لورم‌ایپسوم ما پلتفرمی مبتنی بر تکنولوژی هستیم که ماموریت خود را ایجاد تجربه‌ای خوشایند از خرید و فروش برای تمام مردم ایران می‌دانیم. به عنوان پر مخاطب ترین فروشگاه آنلاین ایران و منطقه در مسیر تبدیل شدن به اولین مرجع خرید و فروش آنلاین هستیم و برای این هدف، ارائه خدمات منطبق بر استانداردهای جهانی مهمترین وظیفه خود می‌دانیم. مشتری محوری مهمترین ارزش کسب و کار ما در گروه دیجی‌کالاست و شفافیت، نوآوری، چابکی و مسئولیت پذیری دیگر ارزش‌های محوری ما در عرصه رو به رشد تجارت الکترونیک در ایران است

اخبار مربوطه

همه داستان‌ها
مسعود طباطبایی، مدیرعامل دیجی‌کالا

مسعود طباطبایی به عنوان مدیرعامل جدید دیجی‌کالا منصوب شد

راه‌های رسمی اطلاع‌رسانی دیجی‌کالا

تا ... کد

تا کد؛ فرصتی برای آموزش تکنولوژی در مناطق کم‌برخوردار

بوت‌کمپِ (Boot Camp) آموزشی «تا ... کد»؛ دوره فشرده، آنلاین و رایگان آموزشیِ برنامه‌نویسی است که «دیجی‌کالا» در راستای مسئولیت اجتماعی خود با همکاری موسسه آموزشی «کاریار»، برای نوجوانان و جوان‌های استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و شهرستان‌های تهران برگزار می‌کند.

اسامی برندگان قرعه‌کشی کمپین «عیدی صد میلیون»

بازدید مدیریتی بورس تهران از دیجی‌کالا

به گزارش کدال نگر بورس ۲۴، مدیر عامل بورس اوراق بهادار به همراه معاونت ناشران و اعضا، معاونت عملیات بازار و جمعی از مدیران ارشد بورس تهران از شرکت دیجی‌کالا بازدید کرد و گفت: همه باید همت کنیم هرچه زودتر مراحل پذیرش شرکت دیجی‌کالا در بورس تهران انجام شود. شرکت دیجی‌کالا یکی از خط‌شکن‌های حوزه اقتصاد دیجیتال است و این شرکت در ترکیب تکنولوژی و منابع انسانی موفق عمل کرده است.
جایگاه فروش دیجی‌کالا یا بای باکس

جنگ جایگاه فروش فروشندگان دیجی‌کالا به سود مشتریان

مراکز زیرساختی دیجی‌کالا در تهران

مراکز جمع‌آوری، پردازش و توزیع کالا