درباره

کسب و کار ما

کسب‌وکار ما

دیجی کالا در این سال‌ها تکامل بسیاری پیدا کرده است. فروشگاه آنلاینی که روزی تنها امکان فروش کالاهای الکترونیک داشت پس از گسترش بازار خود به همه نوع کالا توانست پلتفرم خود را از خرده فروشی به مارکت پلیس تغییر دهد. حالا روزانه هزاران سفارش در دیجی‌کالا پردازش و ارسال می‌شود. سبدهای خریدی متنوع با رنگ و بوی تمام گروه‌های کالایی و حتی کالاهای روستایی! فعالیت دیجی‌کالا نه تنها با تأمین نیازها و درخواست‌های تک تک شما کاربرها تعریف می‌شود بلکه ما اینجاییم تا هزاران خرید سازمانی را هم برایتان امکان پذیر کنیم. در پشت صحنه یک کلیک تا انتخاب و تحویل سفارش، عملیات پیچیده و گسترده‌ای در جریان است. ما اینجاییم که داستان کسب‌وکارمان را برایتان تعریف کنیم.

مارکت‌پلیس دیجی‌کالا

دیجی‌کالا دیگر یک خرده فروشی آنلاین نیست. با تغییر مدل کسب و کار دیجی‌کالا به مارکت پلیس، تولید کنندگان ایرانی هم توانستند به بازاری به وسعت ایران دست پیدا کنند. این تحول بزرگ به ما کمک کرد تا میزان همه کسب‌وکارها باشیم و با بهره‌گیری از قابلیت‌های بازار داخلی به انتظارات مخاطبانمان پاسخگویی بهتری داشته باشیم.

کسب‌وکارهای بومی و محلی دیجی‌کالا

این مسئولیت اجتماعی دیجی‌کالاست تا همه کسب‌وکارهای ایرانی از فرصت برابر برای فروش آنلاین برخوردار باشند. پروژه کارآفرینی بومی دیجی‌کالا می‌خواهد پلی باشد برای ارتباط نزدیک تر میان علاقه مندان صنایع دستی و محصولات محلی و تولیدکنندگان خوش ذوق روستاهای ایران.

لجستیک و عملیات در دیجی‌کالا

انتخاب، سبد خرید، پرداخت و در نهایت تحویل کالا. معمولاً وقتی به فرایند خرید از دیجی‌کالا فکر می‌کنیم همین چند مرحله‌ به ذهنمان می‌آیند. اما آنچه در پس کلیک‌های ساده‌ی ما اتفاق می‌افتد داستان جذابی دارد.

دیجی‌کالا بیزینس

اگر شرکت، سازمان یا کسب‌وکاری دارید و می‌خواهید فرایند خریدهای سازمانی را راحت‌تر انجام دهید می‌توانید روی سرویس جدید دیجی‌کالا که مخصوص خرید B2B طراحی شده است حساب کنید.

مراکز زیرساختی دیجی‌کالا در تهران

مراکز جمع‌آوری، پردازش و توزیع کالا