درباره

اخبار و داستان‌ها

اخبار و منابع

در بخش‌های مختلف دیجی‌کالا اتفاق‌ها با شتاب در حال رخ دادن هستند و رشد سریع گروه دیجی‌کالا داستان‌هایی می‌سازد که دوست داریم برایتان تعریف کنیم. علاوه بر اخبار و وقایع روز، معمولاً بیشترین داستان‌های دیجی‌کالا را می‌شود در گزارش‌های مختلفی که اعضای گروه تولید می‌کنند مشاهده کرد. این بخش به ویژه برای اهالی رسانه بسیار خواندنی و تماشایی ست!

اتاق خبر دیجی‌کالا

در اینجا از آخرین اتفاق‌هایی که در بخش‌های مختلف گروه دیجی‌کالا رخ می‌دهد با خبر می‌شوید. از راه اندازی محصولات جدید و اضافه شدن بازوهای جدید به گروه دیجی‌کالا تا تلاش‌های دیجی‌کالا برای حمایت از کسب‌وکارها و پایداری اجتماعی و محیط زیستی. از داستان‌هایی که دیگر رسانه‌ها در مورد دیجی‌کالا تعریف می‌کنند تا تحلیل‌های متنوع از گزارش‌های گروه.

گزارش‌های گروه دیجی‌کالا

ارائه گزارش و داستان‌پردازی با داده‌ها رویکردی ست که گروه دیجی‌کالا در راستای ارزش‌های محوری خود از سال 98 در پیش گرفته است. اگر می‌خواهید دید جامع و کاملی نسبت به فعالیت‌های گروه دیجی‌‌کالا داشته باشید، ما تمامی گزارش‌ها را اینجا برایتان گرد آورده‌ایم. همه این گزارش‌ها به تکمیل تصویر ما از وضعیت تجارت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال در ایران کمک می‌کنند.

بسته رسانه‌ای

اگر از اهالی رسانه هستید و می‌خواهید داستان‌هایی از مراکز پردازش سفارش‌ها، همچنین بنیانگذاران یا رهبران کلیدی گروه دیجی‌کالا و محیط کار همکاران دیجی کالایی تعریف کنید، ما استفاده از این منابع را به شما توصیه می‌کنیم.

اخبار فناوری دیجی‌کالا

واحد تکنولوژی دیجی‌کالا از تیم‌های مختلفی تشکیل شده است که در کنار یکدیگر معنا پیدا می‌کنند. تیم‌های زیرساخت، هوش تجاری، هوش مصنوعی و کلان داده، مهندسی، طراحی و محصول هر کدام داستان‌ها، چالش‌ها و تجربیاتی دارند که با مدیریت یکپارچه، تغییرات سریع پلتفرم دیجی‌کالا را خلق می‌کنند.

مراکز زیرساختی دیجی‌کالا در تهران

مراکز جمع‌آوری، پردازش و توزیع کالا