درباره

فکت‌ها

از 15 سال پیش که اولین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران ظهور کردند تا به امروز، به صورت خوشبینانه کل سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک ایران به 400 میلیون دلار می‌رسد. این در حالی است که در ترکیه فقط در یک راند سرمایه‌گذاری، یک پلتفرم که سهم 50 درصدی از بازار دارد موفق به جذب 750 میلیون دلار سرمایه شده و ارزشی حدود 16.5 میلیارد دلار دارد.

کاوه احسانی، معاون عملیات دیجی‌کالا: امروزه در آمازون یک کارگر قادر است حدود ۱۱۰ کالا را طی یک ساعت پیک کند. در حالی که دیجی‌کالا این فرایند را به بیش از ۱۲۰ آیتم رسانده‌ است.

حمید محمدی: چندین چالش در ضوابط بورس وجود دارد؛ مانند وثیقه سهام ۵۰ درصدی، محدود شدن معاملات در عرضه اولیه به سرمایه گذارانی خاص که امکان عرضه و خرید سهام را از عموم مردم می‌گیرد.

امیر پاشا، معاون بازاریابی دیجی‌کالا: میزان NPS اعلامی در گزارش دیجی‌کالا 45 درصد بود. هدف ما برای سال جدید رسیدن به 60 درصد در این شاخص است. 

در ابتدای پروژه کارآفرینی بومی دیجی‌کالا استان کرمان با سهم 19درصدی استان پیشرو در تعداد فروشندگان بود. استان اصفهان با سهم 16درصدی، استان تهران با سهم 13درصدی، استان‌های کرمانشاه، فارس و خوزستان با سهم 6درصدی و سایر استان‌ها نیز با سهم 36درصدی توانستند در این پروژه حضور یابند.

تکراسا در اولین گزارش تحلیلی در مورد گزارش سال 1400 دیجی‌کالا به مقایسه عملکرد دیجی‌کالا از سال 1398 تا 1400 پرداخته است.

براساس جدیدترین گزارش پامگرنت، این شرکت در حال حاضر 2.31 درصد از سهام دیجی‌کالا را به طور مستقیم و 9.5 درصد آن را به صورت غیر مستقیم در اختیار دارد. شرکت IIIC در حال حاضر 33.2درصد از سهام دیجی‌کالا را دارد و پامگرنت نیز 28.74 درصد از سهام IIIC را در اختیار دارد.

کلودیو پروویداس نماینده مقیم برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) در ادامه بازدید سفیر ژاپن از دستاوردهای طرح سبز و دیجیتال در ارومیه از مرکز پردازش سفارش‌های دانش دیجی‌کالا در تهران بازدید کرد.

سجاد رسولی، مدیر بخش کتاب و فرهنگ دیجی‌کالا: کمتر از هزار عنوان کتاب از کتاب‌هایی‌اند که ناشران آن‌ها کاملاً قانونی هستند اما ما به عنوان پلتفرم موظفیم خدمات استاندارد به مردم ارائه دهیم.

اولین فروشندگان بومی محلی که محصولی ازطریق دیجی‌کالا فروخته‌اند، صنایع دستی با سهم ۴۵ درصدی،‌ خانه و کاشانه با سهم ۲۸ درصدی، مد و پوشاک با سهم ۱۷ درصدی و خوراکی‌ها با سهم ۱۰ درصدی بوده است.

دستگاه پارسل سورتر دیجی‌کالا قادر است هر ساعت 6 هزار و 500 بسته ۱۰۰ گرمی تا ۳۰ کیلوگرمی را پردازش و بر حسب ۶۰ مرکز زیرساختی دیجی‌کالا تفکیک کند. این در حالی است که تا پیش از این، دسته‌بندی این تعداد از بسته‌ها توسط نیروی انسانی بین ۳ تا ۴ ساعت طول می‌کشید.

حمید محمدی در روزنامه شرق: بیش از نیمی از سال گذشته طرحی که صیانت از کاربران فضای مجازی نام گرفته بود، آینده‌ای مبهم را پیش‌روی ما به تصویر کشید و مهاجرت استعدادهای تحصیل‌کرده را تسریع کرد.

تازه‌ترین خبرها

نظرات کاربران در دیجی‌کالا چطور تایید یا رد می‌شود؟ | مصاحبه‌ای با مدیر روابط عمومی دیجی‌کالا

قرعه کشی هفتگی دیجی کلاب

نتیجه‌ی قرعه‌کشی هفتگی دیجی‌کلاب اعلام شد

تجربه خرید از سوپرمارکت دیجی کالا جت

تجربه خرید از «دیجی‌کالا جت»، سوپرمارکت جدید دیجی‌کالا

مراکز زیرساختی دیجی‌کالا در تهران

مراکز جمع‌آوری، پردازش و توزیع کالا