درباره

فکت‌ها

دیجی‌کالا بیزینس در یک سفارش تعداد ۱۰ هزار کالا در یک نوبت برای مشتری ارسال کرده است؛ این رقم یک رکورد بزرگ در فروش سازمانی برای یک محصول نوپاست.

در دهه‌های گذشته حدود یک ششم مساحت جنگل‌های زاگرس به دلیل آتش‌سوزی‌های پیاپی از بین رفته‌اند. کمپین مسئولیت اجتماعی به خاطر بلوط‌ها برای کمک به پیشگیری از این اتفاق است.

سبد سرمایه‌گذاری دیجی‌نکست 44 استارتاپ متمرکز بر زنجیره ارزش تجارت الکترونیک را دربرمی‌گیرد و حاصل سه سال فعالیت این مجموعه است.

هزینه ارسال سفارش‌هایی که به آستانه ارسال رایگان نمی‌رسند بــا توجــه بــه متغیرهای مختلف مانند انــدازه، مشــخصات ســفارش، مــکان و زمــان انتخــاب شــده توســط مشــتری محاسبه می‌شــود و به طور متوسط 30 هــزار تومــان است.

به طور میانگین به ازای هر 100 هزار نفر فقط 10 کتاب‌فروشی در کشورمان داریم که همین آمارِ پایین در بعضی استان‌ها تا 3 کتاب‌فروشی به ازای هر 100 هزار نفر نیز کاهش می‌یابد. در چنین شرایطی استفاده از بستر فروش آنلاین، بهترین راه برای داشتن دسترسی به کتاب‌هاست.

داستان‌ دیجی‌پی در گزارش سالانه ۱۴۰۰ با الگوبرداری از دستگاه ارقام باینری که مهم‌ترین نماد سامانه‌های دیجیتال است، با استفاده از اعداد ۰ و ۱ روایت شده است.

کاربران دیجی پلاس تا ۵۰ درصد رضایت بیشتری نسبت به کاربران عادی دارند.

هزینه عملیات برای هر سفارش به‌طور میانگین 35 هزار تومان است.

کالاهایی که قیمت تمام شده و پس از تخفیف آنها در پایین ترین قیمت ممکن در 30 روز گذشته باشد اجازه ورود به جشنواره‌های بزرگ دیجی‌کالا مانند بلک فرایدی را دریافت می‌کنند.

در دومین دوره اعطای جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین، دیجی‌کالا موفق به کسب تقدیرنامه 3 ستاره شد.

در سال 99 از هر 100 هزار کالا تنها 1 کالا به عنوان کالای تقلبی گزارش و شناسایی شد.

ما با سیستم هوش مصنوعی به انتخاب بهینه ابعاد جعبه رسیدیم و توانستیم مصرف کاغذ را 72هزار متر مربع در ماه کم کنیم که مساوی است با ماهیانه 4.5 میلیون لیتر صرفه‌جویی در مصرف آب

تازه‌ترین خبرها

کالای اصل و غیر اصل

راهنمای خرید آگاهانه از دیجی‌کالا: شناسایی کالای اصل و غیر اصل

نظرات کاربران در دیجی‌کالا چطور تایید یا رد می‌شود؟ | مصاحبه‌ای با مدیر روابط عمومی دیجی‌کالا

قرعه کشی هفتگی دیجی کلاب

نتیجه‌ی قرعه‌کشی هفتگی دیجی‌کلاب اعلام شد

مراکز زیرساختی دیجی‌کالا در تهران

مراکز جمع‌آوری، پردازش و توزیع کالا